VoIP (Voice over IP) volání je služba přenosu hlasu po internetu, vycházející z možnosti IP protokolu. Tato technologie umožňuje operátorům poskytovat hlasové služby bez potřeby budování nákladných kabelových přípojek a prakticky tak velice snížit náklady spojené s budováním telefonních linek. Uživatel si může nechat své staré telefonní číslo, nebo si může nechat zdarma přidělit nové číslo nebo i několik dalších čísel. Ceny za odchozí volání jsou velmi nízké a volání do mnoha partnerských VoIP sítí je zcela ZDARMA!

Dnešní VoIP telefony mohou mít mnoho pokročilých funkcí (přesměrování hovorů, zobrazení čísla volajícího, záznamník atd.), ale dokážeme prostřednictvím adaptéru, tzv. VoIP brány připojit k internetu i Váš původní analogový přístroj. S výběrem vhodného zařízení Vám ochotně poradí naši technici.

Co vám služba přinese?

    • nízká cena volání do ČR i do zahraničí
    • veřejné telefonní číslo
    • v rámci partnerských sítí volání po celém světě ZDARMA
    • podrobný a přehledný výpis hovorů
    • kdykoliv můžete přestat
    • na rozdíl od aplikace Skype se dovoláte na i na linky tísňového volání

Nižší poplatky za voláni do ČR i do zahraničí
Vaše volání bude výrazně levnější. Více informací získáte v našem ceníku.

Veřejné telefonní číslo
Každá linka VoIP je identifikovaná běžným telefonním číslem, stejně jako u klasických pevných linek. Proto je vaše linka snadno dosažitelná z libovolného telefonního přístroje, ať již mobilního nebo pevného. Můžete si nechat buď Vaše stávající telefonní číslo, nebo Vám zdarma zařídíme číslo nové.

Aktuální výpis hovorů
Okamžitý výpis volání a výše provolaného. Získáváte absolutní kontrolu nad svými hovory. To vše samozřejmě zdarma. Prostřednictvím webové aplikace máte okamžitý přístup k vašemu výpisu z jakéhokoliv počítače, který je připojen k Internetu.

Cenové výhody
Ušetříte paušální platbu za linku.
Čím více voláte, tím víc peněz ušetříte - díky nižším poplatkům za minutu hovoru.

Jak získat službu
Jednoduše! Zavolejte na 412 334 270, rádi Vám vysvětlíme vše co potřebujete vědět.

Co potřebuji abych mohl tuto službu využívat?

 • Kvalitní internetové připojení
 • IP telefon - pomůžeme Vám s výběrem vhodného typu podle Vašich požadavků