Nabízíme outsourcingové služby z oblasti správy počítačových sítí. Potřebujete-li odborný dohled a kvalifikovanou správu firemní počítačové sítě, obraťte se na nás! Rádi převezmeme plnou zodpovědnost za fungování vaší počítačové sítě a zajistíme její bezproblémový chod a rozvoj.

V nabídce najdete komplexní portfolio služeb zahrnující řešení všech vývojových částí životního cyklu počítačové sítě – od počáteční konzultace přes návrh a implementaci počítačové sítě až po její rozvoj a servis. Jelikož je správa počítačové sítě klíčovým faktorem rozhodujícím o chodu firmy, všechny úkony s ní spojené provádíme preventivně a tím předcházíme havarijním situacím.

Specializujeme se zejména na tyto oblasti

Návrh a realizace počítačových sítí

Na základě potřeb a požadavků vaší společnosti vytvoříme návrh počítačové sítě na míru. Následně zajistíme její výstavbu. Stávající síť zrevidujeme, upravíme a případně rozšíříme.

Správa počítačových sítí

Dohlédneme na bezproblémový chod vaší počítačové sítě, nakonfigurujeme jednotlivé síťové prvky, implementujeme a nastavíme nejnovější služby a technologie. Poskytujeme plnou IT podporu.

Bezdrátové sítě WiFi

Realizujeme pokrytí objektů bezdrátovou sítí WiFi. Bezdrátově pokryjeme vaše firemní prostory s využitím konfigurovatelné a škálovatelné platformy MikroTik.

network-switch-cables-7448380.jpg
Image
Image